LKS Jedność Żabieniec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Kalendarium

29

05-2016

niedziela

30

05-2016

pon.

31

05-2016

wtorek

01

06-2016

środa

02

06-2016

czwartek

03

06-2016

piątek

04

06-2016

sobota

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 68
ogółem: 236 130

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wydarzenia

Aktualności

TRANSFERY

  • autor: yogi1989, 2014-08-19 16:18

SEZON 2014/2015

Przyszli:

Jakub Żaczek- UMKS Piaseczno, bramkarz

Sebastian Belka- Sparta Jazgarzew, bramkarz

Michał Wielogórski- powrót do treningów po 2 latach przerwy, obrońca/pomocnik

Jakub Mazurek- juniorzy r.1998, napastnik

Damian Paduch- juniorzy r. 1998, pomocnik

Damian Sawa- KS Sawena Sawin, obrońca


Odeszli:

Bartosz Kobza- UMKS II Piaseczno

Przemysław Piekarz- Kosa Konstancin

Adrian Ulejczyk- Wisła Warszawa

Piotr Senator- przerwa w treningach

 

Mogą przyjść:

Dominik Wierzejski- juniorzy r.1998, pomocnik/ napastnik

Konrad Kamiński- powrót do treningów


Harmonogram gier kontrolnych

  • autor: yogi1989, 2014-07-20 22:35

Jedność Żabieniec podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2014/2015 zaplanowanych ma 6 gier kontrolnych:

Środa 23.07 - UMKS Piaseczno, 19:00 boisko w Piasecznie

Wtorek 29.07- Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Maz.

Czwartek 31.07- Laura Chylice, 19:30 boisko w Piasecznie

Środa 6.08- Korona Góra Kalwaria

Sobota 8.08- Bór Regut, 18:00 boisko w Piasecznie

Środa 13.08- Grom Lipowo, 19:30 Warszawa ul. Okopowa


A klasa w sezonie 2014/2015.

  • autor: yogi1989, 2014-07-16 14:50

Seniorzy Jedności poznali przeciwników w sezonie 2014/2015 w rozgrywkach A klasy.
Pierwszy mecz z Perłą II Złotokłos, który był zaplanowany na 16 sierpnia został przełożony.
Tym samym inauguracja Ligi jest przewidziana na środę 20 sierpnia!
Tego dnia odbędzie się wyjazdowe spotkanie z Turem Jaktorów, który w ostatniej chwili dołączył do A klasy.

Warto również odnotować, że w miejsce drużyny Ursus II Warszawa, zagra Okęcie II Warszawa.

A klasa, grupa Warszawska III.

1. GWARDIA WARSZAWA
2. GLKS NADARZYN
3. AMT NOWA WIEŚ
4. KS II KONSTANCIN
5. KS II RASZYN
6. OKĘCIE II WARSZAWA  w miejsce URSUS II WARSZAWA
7. JEDNOŚĆ ŻABIENIEC
8. PERŁA II ZŁOTOKŁOS
9. SPARTA II JAZGARZEW
10. PIAST PIASTÓW
11. UNIA WARSZAWA
12. SEMP URSYNÓW
13. UKS SIEKIERKI
14. WALKA KOSÓW
15. ŚWIT WARSZAWA
16. TUR JAKTORÓW


Seniorzy

  • autor: yogi1989, 2014-07-16 13:28

Plan w pierwszym tygodniu przygotowań do sezonu dla seniorów:

- PONIEDZIAŁEK 21.07 godz. 19:30 - PIASECZNO,
- ŚRODA 23.07 - SPARING, godzina do ustalenia
- PIĄTEK 25.07 godz. 20:00 - PIASECZNO
- SOBOTA 26.07 - SPARING
, godzina do ustalenia


Nowy news

  • autor: yogi1989, 2014-07-15 12:40

W ciągu najbliższych tygodni pełną parą ruszy nowa strona internetowa!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość.



Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

A-klasa » Warszawa III

Wyniki

Mecze sparingowe